• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

В Покровську пройшла перша осіння толока

eye

1559

09.10.2019 17:08

RSS

img

Активні мешканці міста, члени робочих колективів установ та підприємств Покровська вийшли на толоку. Це перший такий сезонний захід.  Осіння толока проходить напередодні Дня захисника України, і місто зустріне свято підготовленим та красивим.

Осінні толоки - це всеукраїнський екологічний тренд. Такі заходи зазвичай проходять в усіх містах України.

Покровська міська рада закликає городян долучитися і зробити свій внесок у прибирання міста. Зробимо місто охайним спільними зусиллями!

img

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Тренажерний комплекс з Покровська встановили у Самарській громаді

У рамках меморандуму про співпрацю Покровська громада передала сучасний тренажерний комплекс у місто Самар. Обладнання, яке раніше використовувалося у Покровську, тепер встановлено в мікрорайоні Кулебівка.

eye

64

Новини громад

18 липня 2025 16:30

Ворожа атака на Родинське: під ударом – волонтери, що евакуювали цивільних

Ранок 18 липня для Родинського розпочався з чергового злочину російської армії – о 05:30 окупанти прицільно вдарили FPV-дроном по автомобілю волонтерської організації.

eye

34

Новини громад

18 липня 2025 11:20

Минулої доби на автошляху між Покровськом та Родинським внаслідок удару БПЛА загинули люди

17 липня о 16:30 відбувся ворожий обстріл з боку армії рф у північно-східній частині Покровська. FPV-дрон влучив на ділянці дороги, яка веде з м. Покровськ в напрямку м. Родинське.

eye

34

Новини громад

18 липня 2025 09:20

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію