• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Ірина Сущенко провела прийом громадян в Центральній міській бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка

eye

968

07.10.2019 16:20

RSS

img

Сьогодні пройшов черговий прийом громадян в.п. міського голови Покровська Іриною Сущенко. На прийом записалися 15 жителів міста. Звернення традиційно стосувались надання матеріальної допомоги, поліпшення комунальних умов та стану доріг. Також на прийомі були городяни, що не змогли самостійно вирішити конфлікти з сусідами. Для вирішення цих конфліктних ситуацій був залучений Комітет самоорганізації населення. Але Ірина Сущенко зауважила, що такі питання поза межами компетенції міської влади. 

Ірина Сущенко та керівники установ уважно вислухали кожне звернення. Спільно були знайдені варіанти рішення. Найближчим часом виконавці відзвітують по кожному зверненню про виконання.

img

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

23

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

32

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію