• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ПОДАТКОВА ОБІЗНАНІСТЬ ГРОМАДЯН – ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ КРАЇНИ

eye

708

03.10.2019 14:38

RSS

img

Державна податкова служба завжди відкрита для співпраці з бізнесом та зацікавлена у налагодженні зворотнього зв’язку. Саме з цією метою начальник Ясинуватсько – Авдіївської державної податкової інспекції Покровсько – Добропільського управління ДПС у Донецькій області Олена Солонинка зустрілась з керівництвом Ясинуватської районної державної адміністрації та районної ради для розміщення в 11 селищних радах Ясинуватського району спеціальних скриньок, в яких підприємці та громадяни зможуть залишити свої побажання та пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи органів податкової служби. 

«Забезпечення належної організації роботи, розширення кола форм і методів інформування суспільства про діяльність органів Державної податкової служби та надання актуальної інформації стосовно податкового законодавства для забезпечення повноцінного обслуговування платників податків, надання сучасних і доступних послуг громадянам та бізнесу, підвищення його якості та зручності є на сьогодні одним з пріоритетних напрямків розвитку та реформування Державної податкової служби України.  Завдяки письмовим пропозиціям та побажанням від громадськості, які можна залишити в спеціальних скриньках у куточках «Податкова для платників. Ваші зауваження та пропозиції» міських та селищних рад, ми налагодимо співпрацю з представниками бізнесу та громадськості. В подальшому всі думки, викладені у пропозиціях, будуть належним чином вивчені та враховані. Пам’ятаймо, успішна країна складається з успішних сіл, селищ, міст та свідомих платників податків», - зазначила начальник Ясинуватсько – Авдіївської державної податкової інспекції Олена Солонинка.

          Покровсько – Добропільське управління

                                                                       ГУ ДПС у Донецькій області

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

28

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію