Бізнес-Форум "Топ-100 найкраих українських компаній".

30.09.2019 13:49

12 грудня 2019 року у місті Київ (Міжнародний Виставковий Центр) відбудеться всеукраїнський захід «Топ-100 найкращих українських компаній. Працюй в Україні!».
Метою заходу є презентація та відзначення найбільш розвинених компаній країни у різних сферах та галузях.
Організатором заходу за підтримки державних органів влади, громадських організацій та недержавних міжнародних фондів є ГО «Підприємницький Клуб».
Бізнес-Форум «Топ-100 найкращих українських компаній» – це майданчик для діалогу влади та бізнесу. Захід проводитиметься задля об’єднання компаній з різних сфер діяльності, підприємців, представників влади, міжнародних інвесторів, а також обговорення нагальних питань та визначення пріоритетів в розвитку підприємництва в Україні.
З детальнішою інформацією щодо умов участі у заході можна ознайомитися на сайті:
https://top100.monet.kiev.ua/ або за контактами +380731404016