• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровське об’єднане управління Пенсійного повідомляє

eye

965

01.10.2019 11:34

RSS

img

  ЗАРАХУВАННЯ ПЕРІОДІВ СЛУЖБИ

ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

 

Цей Порядок установлює механізм, форму та строки подання до управлінь Пенсійного фонду України в районаПокровське об’єднане управління повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р. №770 (далі-Постанова) затверджено Порядок подання відсутніх у Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування персоніфікованих відомостей про грошове забезпечення та сплату страхових внесків за період з 01 липня 2000р. по 31 грудня 2016р. необхідних для призначення пенсій військовослужбовцям (крім  військовослужбовців строкової служби), особам начальницького і рядового складу, поліцейським (далі-Порядок).

х,містах, районах у містах, а також об’єднаних управлінь необхідних для призначення пенсії військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової служби), особам начальницького і рядового складу, поліцейським персоніфікованих відомостей про грошове забезпечення і сплату страхових внесків за період з 01 липня 2000р. по 31 грудня 2016 р. у разі їх відсутності в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Згідно з Постановою, забезпечується наповнення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування відсутніми відомостями про грошове забезпечення та сплату страхових внесків військовослужбовців (крім  військовослужбовців строкової служби), осіб начальницького і рядового складу, поліцейських і зарахування періодів служби до страхового стажу військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової служби), особам начальницького і рядового складу, які звернулись за призначенням пенсії за Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

   

 

Начальник 

Покровського

об’єднаного управління

Пенсійного фонду України

Н. Аржавітіна      

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

25

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію