• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровське об’єднане управління Пенсійного повідомляє

eye

1117

01.10.2019 11:34

RSS

img

  ЗАРАХУВАННЯ ПЕРІОДІВ СЛУЖБИ

ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

 

Цей Порядок установлює механізм, форму та строки подання до управлінь Пенсійного фонду України в районаПокровське об’єднане управління повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р. №770 (далі-Постанова) затверджено Порядок подання відсутніх у Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування персоніфікованих відомостей про грошове забезпечення та сплату страхових внесків за період з 01 липня 2000р. по 31 грудня 2016р. необхідних для призначення пенсій військовослужбовцям (крім  військовослужбовців строкової служби), особам начальницького і рядового складу, поліцейським (далі-Порядок).

х,містах, районах у містах, а також об’єднаних управлінь необхідних для призначення пенсії військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової служби), особам начальницького і рядового складу, поліцейським персоніфікованих відомостей про грошове забезпечення і сплату страхових внесків за період з 01 липня 2000р. по 31 грудня 2016 р. у разі їх відсутності в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Згідно з Постановою, забезпечується наповнення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування відсутніми відомостями про грошове забезпечення та сплату страхових внесків військовослужбовців (крім  військовослужбовців строкової служби), осіб начальницького і рядового складу, поліцейських і зарахування періодів служби до страхового стажу військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової служби), особам начальницького і рядового складу, які звернулись за призначенням пенсії за Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

   

 

Начальник 

Покровського

об’єднаного управління

Пенсійного фонду України

Н. Аржавітіна      

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

23

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

32

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію