Кращі проекти з благоустрою отримали заохочення від міської влади

11.09.2019 16:00

Минулого тижня спеціальна комісія підбила підсумки та обрала переможців в 4 номінаціях: «Кращий ОСББ», «Кращий будинок», «Краща вулиця» і «Кращий двір».

12 об’єктів подали заявки для участі в конкурсі з благоустрою. Оцінювалися результати роботи конкурсантів по багатьом критеріям: креативність, особливий підхід до вирішення комунальних проблем, згуртованість мешканців і обсяг виконаної роботи, об’єм коштів, вкладених у благоустрій, а також важливою для позитивного оцінювання була відсутність боргів

Отже переможцями стали:

«Краще ОСББ»

І місце - ОСББ будинку №3 вулиці Роздольна;

ІІ місце - ОСББ будинку №144 вулиці Маршала Москаленка;

ІІІ місце - асоціація будинків ОСББ мікрорайону «Шахтарський».

«Кращий двір»

І місце - мікрорайон «Лазурний», будинок 64;

ІІ місце - вул. Центральна, 118;

ІІІ місце - проспект Шахтобудівників, 13

«Кращий будинок»

І місце - «Лазурний», 2;

ІІ місце - вул. Центральна, 151;

«Краща вулиця»

Кращу вулицю журі також обрало одноголосно.

Переможцем у І місце -  Лютнева (від 1 до 37 будинку);

ІІ місце -  вулиця Табурная

Для заохочення подальшого благоустрію переможці конкурсу отримають від Покровської міської ради по 40 тисяч гривень. За друге місце учасники отримають по 25 тисяч гривень, а за третє по 15 тисяч.