Нові досягнення Покровська - динаміка прозорості зростає

02.09.2019 13:03

У 2018 році Transparency International Ukraine розробила методологію для оцінювання прозорості інвестиційного сектору міст та згідно з нею склала перший рейтинг. Серед оцінюваних показників, зокрема, перевіряли наявність антикорупційних програм, інформацію щодо проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інвестиційного паспорту міста тощо. Про рівень прозорості свідчить сума балів за 17 ключовими індикаторами (максимально можна набрати 20 балів)

У травні 2019 року «Transparent Cities/Прозорі міста» звернулися до міських рад з проханням надати інформацію про нові рекомендації, які вони встигли виконати за час, що минув з моменту останнього оцінювання. Відомості надали 32 міські ради і Покровськ у цьому числі

За результатами оцінювання Покровська міська рада Донецької області досягла значного прогресу, здобувши 12,25 бали. Це друге місце за приростом балів. Таким чином, Покровськ попав в ТОП найбільш перспективних міст за динамікою прозорості.

Таким високим показникам сприяв старт проекту «Покровськ Smart-City». У 2018 році в рамках реалізації цього проекту у місті було запущено окремий інвестиційний портал українською мовою, оприлюднений інвестиційний паспорт та відомості про потенційні інвестиційні об’єкти чи проекти. Крім того, з метою сприяння розвитку підприємництва міська рада затвердила «Програму підтримки та партнерства між Покровською міською радою та суб’єктами малого та середнього бізнесу на 2016-2020 роки». Цим документом передбачена компенсація процентної ставки на кредити підприємців для створення нових робочих місць.