• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Про нові сучасні сервіси Пенсійного фонду України говорили на прес-конференції в м. Покровську

eye

500

RSS

img

19 серпня 2019 року заступник начальника Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, начальник відділу супровдження інформаційних систем та електронних реєстрів № 2 та заступник начальника відділу обслуговування громадян №2 Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Оксана Кирилова і Юлія Баутіна провели прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації з питань впровадження нової системи призначення пенсії в «один дотик».

В рамках заходу відбулася онлайн презентація роботи та можливостей проекту «Пенсія в один дотик», де призначають пенсії за заявами, поданими дистанційно через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, Оксна Кирилова наглядно продемонструвала алгоритм, як працює нова система.

Заступник начальника управління проінформувала журналістів, що формат е-пенсії передбачає спрощення процедури взаємодії громадян з органами Пенсійного фонду, можливість дистанційного отримання консультації щодо переліку документів, які необхідно надати для призначення пенсії. «Послуга з призначення пенсії за зверненням «в один дотик» надається особам, які авторизувалися на вебпорталі Пенсійного фонду України за допомогою електронного цифрового підпису», -повідомила Оксана Холодова.

Оскана Кирилова зауважила, що найбільш популярним джерелом корисної інформації з пенсійного забезпечення сьогодні є вебпортал Пенсійного фонду України, причому оволодінням цифровими технологіями активно зацікавлені не тільки представники молодого покоління і люди середнього віку, а й літні громадяни, які побачили, наскільки електронний сервіс спрощує процес отримання потрібних послуг.

Юлія Баутіна розповіла про діє спеціалістів після прийняття заяви на призначення пенсії та додатково відповіла на питання журналістів.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

В області відбулися тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі хліба на корені

Зберегти врожай від вогню – головне завдання не лише для сільгоспвиробників, але й для рятувальників. Для відпрацювання спільних дій у разі виникнення пожежі, відбулися тактико-спеціальні навчання

eye

21

Загальні новини

14 липня 2020 14:44

Соціальна матеріальна допомога породіллі

Триває прийом документів від осіб, які мали право на натуральну допомогу «пакунок малюка» та не отримали її.

eye

79

Новини

14 липня 2020 14:27

Організація оздоровлення дітей в 2020 році: хто має право на відшкодування вартості путівки оздоровлення дітей.

Затверджено “Порядок організації у 2020 році оздоровлення дітей які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, відшкодування вартості якого здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету”

eye

67

Новини

14 липня 2020 14:02

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію