• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Оновлене приміщення територіального сервісного центру МВС України відкрите для відвідувачів

eye

284

RSS

img

Після ремонту відкрився територіальний сервісний центр МВС України (ТСЦ) , який знаходиться в Покровську на вул. Тюленіна, 1.

Просторе, відкрите та світле приміщення облаштоване для комфортного обслуговування громадян. Сучасні технології та системи комунікації, які застосовані в облаштування ТСЦ, націлені на функціональну зручність та візуальну привабливість. 

На заході  був присутній мер Покровська Руслан Требушкін, який привітав городян та всіх присутніх з відкриттям сервісу в якому швидко та якісно можна отримати необхідні адміністративні послуги від кваліфікованих фахівців. Начальник ТСЦ 14-44 Микола Бандурко висловив вдячність за допомогу владі міста. Також він вручив Покровському міському голові подяку за плідну співпрацю. 

Після урочистої частини, всіх присутніх запросили до приміщення центру на оглядову екскурсію.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Майбутні фінансисти завітали до ПриватБанку

Хлопці і дівчата отримали урок фінансової грамотності від співробітників відділення банку та ознайомилися з правилами користування банкоматом, терміналом, Інтернет-банком Приват-24, мобільними додатками банку.

eye

29

Новини

05 грудня 2019 14:49

Онлайн-консультації з пенсійного забезпечення за допомогою Skype

За допомогою Skype-зв’язку зручно, швидко та доступно мають можливість отримати онлайн-консультації з пенсійного забезпечення жителі міста Покровська Мирнограду та Покровського району.

eye

32

Новини

05 грудня 2019 14:27

ПрАТ “Донецьксталь” та Покровська міська рада підписали меморандум про співпрацю.

Вчора 04.12.2019 р. в.п.Покровського міського голови Ірина Сущенко та генеральний директор ПрАТ “Донецьксталь” підписали меморандум про співпрацю. Це визначна подія для всього міста! Сприяв налагодженню цих зв’язків попередній мер Покровська Руслан Требуш

eye

84

Новини

05 грудня 2019 12:12

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію