Триває конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

07.08.2019 09:13

Мінрегіон вже четвертий рік поспіль проводить Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Ця ініціатива оголошена Донецької облдержадміністрацією з метою підвищення інформованості та обізнаності мешканців Донецької області стосовно проведення реформи місцевого самоврядування і процесів децентралізації влади, конкретних прикладів розвитку громад, кращих практик місцевої та регіональної демократії.

До участі у Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:

• онлайн-публікація,

• стаття (в друкованому ЗМІ),

• радіоматеріал,

• відеоматеріал.

Матеріали мають бути опубліковані вперше у період із 1 січня до 30 вересня 2019 року.

Конкурсні роботи подаються до 18:00 30 вересня 2019 року.

Учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.

Тематичні пріоритети конкурсних робіт:

• Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування.

• Добровільне об’єднання територіальних громад.

• Співробітництво територіальних громад.

• Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку.

• Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад.

• Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:

• І премія – 20000 грн,

• ІІ премія – 15000 грн,

• ІІІ премія – 10000 грн.

Форма заявки  учасника Конкурсу розміщена за посиланням: http://bit.ly/ApplicationForm-2019

Довідкову інформацію з питань Конкурсу можна отримати за тел.: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70, або надіславши запит на електронну адресу: contest@internews.ua