Вся інформація на одній мапі!

26.07.2019 14:54

В рамках реалізації проекту "Покровськ Smart-City", Покровська міська рада Донецької області продовжує системно працювати над впровадженням веб-сервісів для розширення автоматизації, створення нових інформаційно комунікаційних каналів, аналітики, прозорості та підзвітності.

За ініціативою покровського міського голови запроваджено новий  веб-сервіс "Інформаційна карта м. Покровськ"http://info.pokrovsk-rada.gov.ua/

Відтепер кожен житель та гість міста зможе знайти необхідну йому інформацію. Зручний та зрозумілий функціонал допоможе відшукати усі об'єкти соціальної, економічної та культурної сфери, які розміщені в одному додатку!

Знайдіть все, що потрібно:
-дитячі садки, школи, інші навчальні заклади;
-медичні заклади, аптеки;
-банківські структури, бюджетні організації;
-провідні підприємства міста, місця дозвілля тощо.

Слідкуйте за новинами на нашому Telegram-каналі