Талановиті діти привезли нагороди з міжнародного фестивалю-конкурсу

01.07.2019 15:00

З Міжнародного фестивалю-конкурсу «Creatività senza Frontiere 2019» ( «Творчість без кордонів»), що проходив в італійському місті Пінето, повернулася делегація  талановитої молоді Покровська, Мирнограда та Добропілля.

Цей міжнародний фестиваль-конкурс проводиться з 2017 року і його завданнями є:

1. збереження і розвиток національних традицій і культур;

2. встановлення творчих контактів, зміцнення міжнародних зв'язків і співробітництва через дитячо-юнацьке творчість;

3. єднання різних національних культур;

4. розвиток кругозору та інтелектуального рівня дітей і підлітків;

5. відкриття для себе нових пам'яток і унікальної місцевої кухні;

6. пошук нових талантів;

7. обмін досвідом між колективами та педагогами, підтримка постійних творчих контактів між ними, об'єднання в рамках фестивального руху;

8. залучення уваги з боку державних, міжнародних, комерційних і громадських організацій, а також висвітлення творчості дітей та молоді в засобах масової інформації.

Фестиваль-конкурс «Творчість без кордонів» проводився за чотирма жанровим напрямками: хореографія, інструментальна творчість, вокал, а також образотворче мистецтво (живопис, графіка, архітектура).

33 дитини та 7 супроводжуючих провели незабутні дні в Італії та повернулися додому з яскравими враженнями та нагородами. Подорож з 12 червня до 24 червня стала можливою завдяки меру Покровська Руслану Требушкіну, народному депутату Євгенію Гєллєру та всьому депутатському корпусу Покровського міської ради.

За підсумками фестивалю «Creatività senza Frontiere 2019», що були оголошені 19 червня, володарями Гран-прі фестивалю, що підкорили міжнародне журі, став Зразковий колектив естрадного танцю «Свій стиль» з Мирнограда (керівник Вікторія Панюшкіна).

Лауреати першого ступеня стали:

1. Лілія Дорошенко - студентка Національної академії мистецтв, в номінації «Образотворче мистецтво»;

2. Анастасія Вороніна, Анастасія Галкіна і Олександра Коробкова - вихованки Покровської музичної школи імені Леонтовича, в номінації «Народний вокал».

Лауреати другого ступеня:

1. Єлизавета Титарчук - музична школа імені Леонтовича, в номінації «Інструментальне творчість», фортепіано;

2. Єлисей Титарчук - музична школа імені Леонтовича, в номінації «Інструментальне творчість», саксофон.

Лауреати третього ступеня:

1. Народний театр пісні «Златица» музичної школи імені Леонтовича та квінтет «ЗЛАТИЦЯ» - в номінації «Вокал»;

2. Максим Мамонов з Добропілля - в номінації «Інструментальне творчість», саксофон.

Високий рівень конкуренції на фестивалі-конкурсі робить надбання наших конкурсантів ще більш значущими. Сподіваємося, що цей досвід не стане єдиним в історії міста і наступного року юні обдарування утримають високий імідж, здобутий покровськими, мирноградськими та добропільськими талантами.