• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Свято дня друзів пройшло в Покровському ЗДО “Топольок”

eye

590

RSS

img

Вже стало доброю традицією для дитячого садочку “Топольок” запрошувати до себе гостей. Це свято називають Днем друзів. Мета такого заходу - сформувати у дітей уявлення про доброту, дружні взаємини та створити позитивних емоційний настрій у дошкільнят.

День друзів проводився у яскравій, сучасній та цікавій дітям тематиці - космічній. До дитячого садочку завітали інопланетяни з планети Забіяка, які вчили дітей не сваритися. 

На свято приїхали гості з ЗДО “Капітошка” (м. Родинське), а також завідувачі  дитячих садочків “Росинка”, “Світлячок”, “Вербонька”, “Сонечко”, “Одуванчик”, “Калинонька”. Від “планети освітян” були присутні заступник міського голови Андрій Луганський, начальниця відділу освіти Марина Голуб, фахівець з дошкільної освіти Оксана Гіда  та методистка міського методичного кабінету Лариса Гуртова. 

Діти із задоволенням грали в різноманітних локаціях та залюбки виконували веселі завдання, що давали  інопланетні гості. Наприкінці святкування на знак дружби малеча випустила в небо повітряні кульки. А яке ж свято без подарунків? Великі піньяти подарували дітлахам “інопланетяни”, а від Покровської міської ради завідувачі садочків “Топольок” та “Капітошка” отримали для своїх вихованців набори малювання та набори для пісочниць. Від мера міста малечу пригостили морозивом.

Такі заходи вельми важливі для виховання добра та альтруїзму, для навчання роботі в команді та дружнім стосункам.

Свято залишило багато позитивних емоцій у дітей, у батьків та у всіх присутніх. 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

50,00%

16,67%

16,67%

16,67%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію