Перелік осіб, яких розшукують Збройні Сили України

23.05.2019 16:49

Покровсько – Ясинуватським об’єднаним міським військовим комісаріатом спільно з Військовою службою правопорядку розшукуються військовослужбовці, які самовільно залишили  військову частину або місце служби, та мешкають на території Покровського району.

Звання

КОСТЮЧЕНКО Олександр Григорович

СУБАЧЕВ Євген Ігорович

ПЕРЕДРІЙ Олег Анатолійович

Закликаємо батьків, друзів, родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким людям виправити свою, можливо, найбільшу помилку в житті, перестати переховуватись від слідства. Добровільна явка до правоохоронних органів, щире каяття або активне сприяння розкриттю злочину вважається обставинами, які пом’якшують покарання.

Всім, хто бачив цих військовослужбовців та знає їхнє місце перебування, просимо негайно повідомити до Покровсько – Ясинуватського ОМВК за адресою м. Покровськ, вул. Поштова, 16, тел. (06239) 2-05-05, 52-13-76 або до Військової комендатури м. Покровськ за адресою м. Покровськ, вул. Добропільська, 6,   тел. 0500138333.