• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську триває Тиждень Сталої Енергії

eye

1972

14.05.2019 17:08

RSS

img

Другий день Тижня Сталої Енергії розпочався з екскурсії на КП “Компанія “Вода Донбасу”. На заході були присутні учні 6 класу НВК №2 і викладачі ДонНТУ. Провів екскурсію головний інженер компанії Чорний Віталій. Він розповів про принцип роботи участку підготовки питної води, систему фільтрації та процедуру хлорування. Після закінчення екскурсії діти подарували співробітникам підприємства малюнки, об'єднані тематикою важливості раціонального використання води.

 

 

Наступним заходом Тижня Сталої Енергії стала вікторина на тему енергоефективності та екологічного відношення до ресурсів. В опитуванні прийняли участь жителі міста. Більше 50 городян відповідали на питання щодо розумного споживання електроенергії, води, утилізації та переробки відходів. Учасники вікторини щиро подякували організаторам заходу за підвищення екологічної обізнаності.

 

 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Надійна та завжди вчасна підтримка: гуманітарна місія «Проліска» допомагає постраждалим від нічного обстрілу

Місто Покровськ регулярно потерпає від збройної агресії з боку російської федерації. Благодійні фонди та міжнародні організації продовжують надавати підтримку мешканцям, які постраждали від обстрілів.

eye

1

Новини громад

28 лютого 2024 13:36

Швидше, ніж закипить чайник: ДТЕК Донецькі електромережі рекомендує передавати покази через чат-бот

Щоб не витрачати зайвий час на передачу показів лічильника, ДТЕК Донецькі електромережі рекомендує користуватися для цього чат-ботом.

eye

9

Новини

28 лютого 2024 12:00

Гуманітарна допомога після обстрілу: ГО "Аваліст" видає постраждалим гігієнічні набори

Сьогодні на місці надзвичайної події вже розгорнули свою діяльність представники громадської організації "Аваліст" спільно з Care Ukraine, які разом з інспекторами ККСН надають допомогу постраждалим від ракетного обстрілу.

eye

30

Новини громад

28 лютого 2024 11:14

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію