Стелу на в'їзді до Покровська та територію навколо неї підготували до свят

07.05.2019 16:56

7 травня представники міської ради разом зі школярами провели толоку.

Учні 7-11 класів ЗОШ №9 вирішили допомогти місту і ушляхетнити стелу на в’їзді до Покровська з боку Донецька. Таку ініціативу підтримали представники міської влади. В заході разом із школярами взяли участь заступник Покровського міського голови Андрій Луганський, заступниця Покровського міського голови Олена Олехнович, начальниця відділу освіти Покровської міськради Марина Голуб та директорка ЗОШ № 9 Валентина Рудик.

Діти разом з дорослими почистили конструкцію та пропололи квітник біля неї. Після завершення підготовчих робіт стелу пофарбували.

Оновлена конструкція на в’їзді до міста готова зустрічати жителів та  гостей міста свіжими кольорами державного прапору.