• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Впевнені кроки до розвитку разом з проектом USAID «Економічна підтримка Східної України»

eye

1535

07.05.2019 14:44

RSS

img

6 травня розпочався дводенний тренінг «Стратегічне планування розвитку міст», в  якому бере активну участь робоча група з Покровська.

Цей захід проходить в рамках проекту «Економічна підтримка Східної України», впровадженому компанією DAI Global LLC. У склад робочої групи входять представники влади, освіти та бізнесу Покровська.

На тренінгу учасники групи презентували ескізну стратегію з урахуванням усіх параметрів та обставин, які необхідно змінити для економічного розвитку міста.

Наступним етапом участі в тренінгу стала дискусія про невідповідність загальних слів і конкретних дій, як основної перепони для ефективного управління місцевим економічним розвитком.

Першим кроком до розуміння процесу реалізації стратегії розвитку буде виявлення  можливостей та перешкод для її втілення. Організатори заходу запропонували практичні вправи для роботи з ключовими факторами та пошук переходу від них до корневих причин.

Основними завданням другого етапу тренінгу стало відпрацювання навику вироблення раціональних рішень та постановки цілей, а також пошук альтернативних та потенційних цілей, досягнення яких дозволить вирішувати важливі задачі. Учасники тренінгу мали можливість попрактикуватися у дослідженні раціональних траєкторій та визначенні «розумних» цілей.

Заключним етапом тренінгу стала дискусія “Що належить зробити, щоб з'явилася і реалізувалася ефективна стратегія економічного розвитку міста?

Участь в проекті USAID «Економічна підтримка Східної України» є вагомим кроком до сталого і успішного економічного майбутнього регіону.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

50

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

145

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

34

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію