• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську завершився міський етап військово-патріотичної гри «Джура»

eye

1633

07.05.2019 14:35

RSS

img

З 2 по 4 травня на стадіоні ЗОШ №9 та на стадіоні біля парку «Ювілейний» м. Покровська відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів. У грі прийняли участь шістнадцять команд («роїв»), які за три дні змогли продемонструвати свій рівень фізичної підготовки, витримку, врівноваженість та вміння бути командою.

На урочистому відкритті учасників гри та вболівальників привітав  військовий комісар Покровсько-Ясинуватського ОМВК Ігор Валяєв, заступниця Покровського міського голови Олена Олехнович і начальниця відділу освіти Покровського міськради Марина Голуб.

Після церемонії відкриття, команди змагалися на етапах «Ватра», «Слава героям», «Відун», «Впоряд», «Крос-похід», «Рятівник», «Перетягування линви», «Лава на лаву». Також учасники змагалися у стрільбі з пневматичної зброї.

Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») допомагає молоді опановувати військові і військово-технічні знання, спонукає до фізичного самовдосконалення, а також сприяє вивченню бойових традицій та героїчних сторінок історії українського народу. Наразі дуже гостро постає питання виховання у юнацтва високих моральних якостей, а участь юнаків і дівчат у «Джурі» сприяє виробленню високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім’я процвітання Української держави.

Такі заходи проводяться в рамках національного виховання, спрямованого на формування громадянина-патріота, вироблення у нього глибокого розуміння громадянського обов’язку, готовності у будь-який час стати на захист Батьківщини.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровській громаді визначили стипендіатів

Під головуванням заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Маргарити Ідрісової 24 квітня відбулося засідання, під час якого серед обдарованих дітей та молоді визначали кандидатів на отримання стипендій.

eye

20

Громада 1

24 квітня 2024 20:00

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

eye

63

Новини громад

24 квітня 2024 15:00

У Покровській громаді створено відокремлений підрозділ ГО "Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"

Відбулося перше засідання установчих зборів Покровського відокремленого підрозділу Донецької області ГО «Всеукраїнський громадський дитячий рух "Школа безпеки"», який є добровільною громадською дитячою організацією.

eye

24

Новини громад

24 квітня 2024 13:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію