• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Запис на прийом до фахівців управління через особистий кабінет Веб-порталу ПФУ

eye

2784

04.05.2019 23:02

RSS

img

Веб-портал Пенсійного фонду України надає можливість записатись на прийом до фахівців Фонду, обрати час, зручний для відвідування, не виходячи з дому. Для цього необхідно зареєструватись на Веб-порталі portal.pfu.gov.ua  одним зі способів:

- за заявою (особисто відвідати орган Пенсійного фонду України з паспортом та ідентифікаційним номером та отримати «реєстраційний код» для завершення реєстрації в мережі Інтернет)

- за електронно-цифровим підписом (ключ ЕЦП). Щоб отримати ЕЦП необхідно звернутися в Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК).

Процес запису на прийом включає:

- вхід до особистого кабінету;

- в розділі «Комунікації з ПФУ» обрати «Запис на прийом» та натиснути «записатися на прийом»;

- обрати орган Пенсійного фонду України, визначити тему відвідування  та  «Завантажити розклад»;

- за даними графіку прийому громадян в органі ПФУ по визначеним датою та темою відвідування ПФУ формується список годин прийому спеціалістами органу ПФУ. В ньому зеленим кольором виділено вільні години прийому, червоним - години прийому, вибрані клієнтом порталу, помаранчевим - години прийому, зайняті іншими клієнтами порталу;

- оберіть час, зручний для відвідування органу ПФУ та натисніть кнопку «Записатися на прийом»;

- отримайте талон щодо відвідування органу ПФУ - кнопка «Друк талону». Наявність талону не є обов’язковою для відвідування органу ПФУ.

Наразі електронний ресурс Веб-портал надає широкий спектр електронних послуг, які будуть корисні і застрахованим особам, і пенсіонерам, і роботодавцям. Заощаджуйте час – користуйтеся особистим кабінетом!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію