• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Увага до кожної ситуації та рішення для кожної задачі. Мер Покровська провів особистий прийом громадян

eye

1399

03.05.2019 22:46

RSS

img

В четвер відбувся черговий прийом громадян міським головою Покровська Русланом Требушкіним. Мер та команда фахівців протягом восьми годин вирішували питання з якими до них зверталися городяни.

На прийом до міського голови 2 травня було записано 35 осіб. Всі ситуації, які були представлені до відома міської влади, були уважно вислухані. Для вагомої кількості поставлених задач були знайдені шляхи вирішення вже в процесі прийому, але деякі питання потребують більш детального розгляду та залучення додаткових коштів та сил.

Було декілька звернень від внутрішньо переміщених осіб. Так молода одинока матір трьох неповнолітніх дітей втратила паспорт і залишилася без засобів до існування, адже без документу вона навіть не могла оформити адресну допомогу, на яку мала законне право. Також жінка не могла оформити дітей до дошкільних закладів та школи, хоча старшій дівчинці вже виповнилося вісім років. Міський голова дав завдання керівникам профільних управлінь якомога швидше допомогти сім'ї, що опинилася в такому скрутному становищі.

Були розглянуті питання щодо приватизації землі та споруд, скарги на важке матеріальне становище, прохання матеріальної допомоги для лікування, пропозиції щодо благоустрою Покровська.

Багато хто з жителів міста вже не перший раз приходить на особистий прийом мера вже з новими проханнями. Адже на думку городян, такий спосіб є найдієвішим для вирішення питань та відновлення справедливості. На цьому заході часто лунали слова вдячності та приємні побажання Руслану Требушкіну та очільникам відділів та управлінь міської ради за сумлінну працю.

З питаннями, скаргами та пропозиціями щодо розвитку міста  можна звернутися особисто до міського голови Покровська. Для цього треба завчасно звернутися до Контакт-центру, який знаходиться у Центральній бібліотеці ім. Шевченка і заповнити анкету для прийому міського голови. При собі необхідно мати паспорт. Після того як дата прийому буде узгоджена, кожного, хто подав заявку, запросять на захід.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Подарунок від Німеччини: Покровську передали пожежний автомобіль

Для допомоги в ліквідації наслідків обстрілів, гасіння пожеж та рятування мирного населення Покровськ отримав від громадської організації «Петро і Мазепа» у співпраці з німецько-українським фондом «Рейн-Некар» пожежну машину.

eye

51

Громада 1

19 квітня 2024 13:35

За підтримки соціального бізнесу в Покровській КЛІЛ відкрили оновлене реабілітаційне відділення

Через збільшення кількості інсультних та інфарктних пацієнтів, а також людей, які потребують якісної реабілітації після переломів і складних травм, у клінічній лікарні інтенсивного лікування «осучаснили» реабілітаційне відділення.

eye

151

Новини громад

19 квітня 2024 12:55

Ліквідація наслідків обстрілу: комунальники працюють над відновленням житла покровчан

Учора, 18 квітня, місто Покровськ знову стало об’єктом ворожої атаки, яка принесла руйнування та збитки. Загалом, пошкоджено 17 багатоквартирних будинків та 22 приватних домогосподарства.

eye

36

Громада 1

19 квітня 2024 12:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію