• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Особливості відзначення Національного дня праці - 2019 у Покровську

eye

1600

03.05.2019 14:34

RSS

img

Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається, як Національний день охорони праці.

В цьому році за рекомендацією міжнародної організації праці обрано девіз заходу, а саме «Безпечне та здорове майбутнє праці». Актуальність відповідної тематики обумовлена тим, що в Україні існує доволі складна ситуація у сфері охорони праці, життя та здоров’я людини. Адже сьогодні чимала кількість працівників офіційно не працевлаштовані, що призводить до втрати можливості законного захисту їхніх прав. Охорона життя і здоров’я людини є пріоритетним напрямком соціальної політики держави. Загальними законами України, що визначають основні положення з охорони праці є Конституція України, Закон України «Про охорону праці», Кодекс законів про працю (КЗпП), Закон України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності». Оформлення трудових відносин у встановленому законодавством порядку і офіційне отримання заробітної плати – це державний захист громадян не лише від незаконного звільнення, але й гарантована безпека та оптимальні умови праці.

Згідно з розпорядженням  в.о. міського голови Кірієнка В. від 18.04.2019 № 217 рг, затверджено план заходів з відзначення Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Головною метою заходів є привернення уваги суспільства, суб’єктів господарювання, громадських організацій, кожного роботодавця і працівника до проблем, які існують у галузі охорони життя і здоров’я людини.

В період з 13 по 17 травня 2019 року планується проведення заходів, а саме:

  • виставка малюнків на тему «Безпечне та здорове майбутнє праці», яка відбудеться у Центральній міський бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка;
  • надання інформації за темою «Охорона праці офісних працівників».

 

Підприємствам міста запропоновано:

  • оновити (створити) куточки, стенди з питань охорони праці, наповнити їх матеріалами на тему «Безпечне та здорове майбутнє праці»;
  • провести місячники з охорони праці, конкурси на найбезпечніше робоче місце, виробничу дільницю (бригаду), кращих за показниками безпеки праці працівників.

 

Сектор державного контролю за додержання законодавства про працю та охорони праці Покровської міської ради звертається до керівників підприємств, установ та організацій міста незалежно від форми власності, профспілкових організацій усіх рівнів активно долучитися до роботи та гідно відзначити День охорони праці. Також проаналізувати організацію своєї роботи по впровадженню охорони праці та вжити вичерпних заходів, які дадуть змогу запобігти нещасним випадкам і професійним захворюванням не лише у День охорони праці, але і на протязі усього терміну діяльності.

Запрошуємо Вас взяти участь у заходах!

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію