• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Новий кадровий центр чекає пошукачів роботи

eye

1386

RSS

img

19 квітня 2019 року у Покровську відбулося урочисте відкриття кадрового центру групи компаній «Донецьксталь». До присутніх  на заході звернувся генеральний директор компанії Ільдар Салєєв, він  наголосив, що Покровськ – справжня столиця вугільної галузі України, тому створення кадрового центру значно спрощує процес укомплектування кадрами підприємств. Зараз група компаній «Донецьксталь» - загальновизнаний лідер  на регіональному ринку праці, що не лише забезпечує роботою значну кількість мешканців Покровського району,  гарантує соціальний захист своїм працівникам, але і дбає про перспективу – оплачує навчання дітей співробітників у вишах з метою їх працевлаштування на своїх підприємствах.

Запрошений на захід директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов перед тим, як розрізати червону стрічку, заявив: «Новостворений кадровий центр, в якому закумульовані вакансії п’яти ринкоутворюючих підприємств, буде надійним соціальним партнером служби зайнятості, тим самим вирішуючи проблему відтоку кадрів з країни та втілюючи в життя гасло «Живи та працюй в Україні!».

Всіх бажаючих знайти своє місце і реалізувати свій потенціал на одному з підприємств компанії  вже чекають в новому офісі!

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

КП "Покровськтепломережа" повідомляє про намір встановити нові тарифи

Діючі тарифи на теплову енергію були встановлені Красноармійською міською радою у 2008 році і відтоді змінювались НКРЕКП шляхом коригування лише окремих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни.

eye

28

Новини

10 серпня 2020 15:10

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

eye

51

Новини

10 серпня 2020 14:15

Початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області

Покровська міська рада Донецької області оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області.

eye

54

Новини

07 серпня 2020 14:22

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію