• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

eye

1280

Новини

img

На виконання листа Міністерства соціальної України від 12.04.2019 №7427/0/2-19/58 управління  соціального   захисту  населення   Покровської  міської  ради  Донецької  області повідомляє наступне, що Урядом підтримана ініціатива Міністерства соціальної політики України та прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №309 «Про затвердження  Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», яким запроваджується новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Порядком визначається механізм використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», спрямування бюджетних коштів на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу закладам охорони здоров'я будь-якої форми власності та організаційно – правової форми або їх відокремленим підрозділам, що забезпечують медичне обслуговування населення на основі відповідальної ліцензії та професійної діяльності медичних працівників, а також реабілітаційним установам, підприємствам, закладам, у тому числі їх відділенням, структурним підрозділам незалежно від форми  власності, які мають провадження господарської діяльності з медичної практики.

Перелік закладів охорони здоров'я, реабілітаційних установ формується Фондом соціального  захисту інвалідів  згідно із  заявницьким  принципом  та  оприлюднюється  на офіційних веб-сайтах  Мінсоцполітики, Фонду, місцевих та регіональних органів для можливості ознайомлення законних представників дітей з переліком цих установ та обрання із зазначеного переліку закладу, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю внаслідок ДЦП реабілітаційними заходами.

Методичні рекомендації щодо формування Фондом переліку закладів охорони здоров'я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП розміщені на веб-сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua) у розділі  «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».                             

Заяву закладу охорони здоров'я, реабілітаційної установи слід надсилати на поштову адресу Фонду:04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 72 або на електронну адресу:secretarfszi@ukr.net.

Також у даному розділі розміщені методичні рекомендації щодо реалізації даного Порядку.

За більш детальною інформацією звертайтесь в Управління за адресою м. Покровського, вул. Поштова, 22, кабінет 29 або по телефону: Алєксєєнко Марина Володимирівна (т.0502247659)

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію