• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

eye

1424

Новини

img

На виконання листа Міністерства соціальної України від 12.04.2019 №7427/0/2-19/58 управління  соціального   захисту  населення   Покровської  міської  ради  Донецької  області повідомляє наступне, що Урядом підтримана ініціатива Міністерства соціальної політики України та прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №309 «Про затвердження  Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», яким запроваджується новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Порядком визначається механізм використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», спрямування бюджетних коштів на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу закладам охорони здоров'я будь-якої форми власності та організаційно – правової форми або їх відокремленим підрозділам, що забезпечують медичне обслуговування населення на основі відповідальної ліцензії та професійної діяльності медичних працівників, а також реабілітаційним установам, підприємствам, закладам, у тому числі їх відділенням, структурним підрозділам незалежно від форми  власності, які мають провадження господарської діяльності з медичної практики.

Перелік закладів охорони здоров'я, реабілітаційних установ формується Фондом соціального  захисту інвалідів  згідно із  заявницьким  принципом  та  оприлюднюється  на офіційних веб-сайтах  Мінсоцполітики, Фонду, місцевих та регіональних органів для можливості ознайомлення законних представників дітей з переліком цих установ та обрання із зазначеного переліку закладу, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю внаслідок ДЦП реабілітаційними заходами.

Методичні рекомендації щодо формування Фондом переліку закладів охорони здоров'я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП розміщені на веб-сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua) у розділі  «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».                             

Заяву закладу охорони здоров'я, реабілітаційної установи слід надсилати на поштову адресу Фонду:04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 72 або на електронну адресу:secretarfszi@ukr.net.

Також у даному розділі розміщені методичні рекомендації щодо реалізації даного Порядку.

За більш детальною інформацією звертайтесь в Управління за адресою м. Покровського, вул. Поштова, 22, кабінет 29 або по телефону: Алєксєєнко Марина Володимирівна (т.0502247659)

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

КП "Покровськтепломережа" повідомляє про намір встановити нові тарифи

Діючі тарифи на теплову енергію були встановлені Красноармійською міською радою у 2008 році і відтоді змінювались НКРЕКП шляхом коригування лише окремих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни.

eye

28

Новини

10 серпня 2020 15:10

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

eye

56

Новини

10 серпня 2020 14:15

Початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області

Покровська міська рада Донецької області оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області.

eye

54

Новини

07 серпня 2020 14:22

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію