• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Покровськ – місто троянд

eye

1086

Новини

img

Міські вулиці, громадські місця та території житлового призначення в цьому році прикрасять тисячі чарівних квітів. Поки погодні умови дозволяють, у Покровську продовжують висаджувати троянди.

Вчора ще 6 тисяч кущів королеви квітів розподілили між закладами соціальної сфери, комунальними підприємствами, державними установами.

Трудові колективи підійшли до висадки рослин відповідально і креативно. Наприклад, співробітники Покровського історичного музею планують створити оригінальну композицію з сорока кущів троянд, працівники дитячої бібліотеки - розширити і збагатити вже існуючий квітник.

Квітучі вулиці і подвір’я, парки та площі не тільки створюють приємне враження, але й формують імідж міста. Вже зовсім скоро в оновленому молодими рослинами Покровську буде більше зелені, кольору та привабливого простору для кожного мешканця.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

КП "Покровськтепломережа" повідомляє про намір встановити нові тарифи

Діючі тарифи на теплову енергію були встановлені Красноармійською міською радою у 2008 році і відтоді змінювались НКРЕКП шляхом коригування лише окремих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни.

eye

28

Новини

10 серпня 2020 15:10

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

eye

55

Новини

10 серпня 2020 14:15

Початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області

Покровська міська рада Донецької області оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області.

eye

54

Новини

07 серпня 2020 14:22

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію