• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Приєднуйся до відзначення Всеукраїнського Дня Довкілля

eye

811

Новини

img

Щорічно, напередодні Дня Довкілля, в різних куточках земної кулі проводяться різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на формування відповідальності людей до екологічних проблем.

У зв'язку з цим 20 квітня 2019 року Покровська міська рада запрошує усіх приєднатися до загальноміських суботників «Покровська толока», метою яких є привернення суспільної уваги до необхідності вирішення проблем забруднення навколишнього середовища побутовими відходами, а також формування екологічної освіти, культури та виховання населення міста.

Кожне прибране подвір’я, прилеглі території організацій та приватного сектора –  значна  лепта у велику справу, адже тільки об’єднавшись, ми зможемо зробити наше місто красивішим, чистішим та затишнішим.

А також  у бібліотеці ім. Т.Г. Шевченко за адресою вул. Європейська, 22 з 20.04.2019 р. організовується виставка дитячого малюнку на тему «Турбота про довкілля». Запрошуємо завітати на виставку та зануритися у природній світ очима дитини.

 

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

КП "Покровськтепломережа" повідомляє про намір встановити нові тарифи

Діючі тарифи на теплову енергію були встановлені Красноармійською міською радою у 2008 році і відтоді змінювались НКРЕКП шляхом коригування лише окремих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни.

eye

28

Новини

10 серпня 2020 15:10

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

eye

53

Новини

10 серпня 2020 14:15

Початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області

Покровська міська рада Донецької області оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області.

eye

54

Новини

07 серпня 2020 14:22

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію