• Пошук по сайту
 • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Організація роботи щодо санаторно-курортного лікування пільгової категорії громадян у 2 кварталі 2019 року по м. Покровськ

eye

723

Новини

img

Поліпшення соціального захисту пільгової категорії громадян є основним напрямком державної політики.

Управлінням  соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області постійно проводиться робота щодо надання санаторно-курортних путівок пільговій категорії громадян.

На обліку в управлінні для забезпечення санаторно-курортним лікуванням перебуває 448 осіб пільгової категорії громадян, а саме:

 • Особи з інвалідністю від загального захворювання та з дитинства - 402 особи;
 • Особи з інвалідністю внаслідок війни – 4 особи;
 • Учасники бойових дій 6 осіб;
 • Учасники бойових дій (АТО)-8 осіб ;
 • Члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни 4 особи;
 • Учасники війни 2 особи;
 • Учасники ліквідації аварії на ЧАЕС  22 особи;

 

У 1  кварталі 2019 року до санаторіїв Мінсоцполітики  отримали  2 путівки  особи з інвалідністю від загального захворювання.

На 2019 рік  бюджетною програмою «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів»  передбачено  оздоровлення шляхом укладання тристороннього договору 35 громадянам пільгової категорії, а саме:  

 • 27 осіб з інвалідністю від загального захворювання  отримають санаторно-курортне лікування на суму 197,1 тис. грн. ;
 • 2 особи,  що супроводжують особу з інвалідністю 1 групи на суму 12,3 тис. грн.;
 • 6 осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку на суму 133,2. тис. грн.

 

В даний час триває робота по укладанню тристоронніх договорів з санаторіями.

На виконання бюджетної програми «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» у 2019 році виділено кошти на оздоровлення 14 осіб на суму 102,2 тис.грн. Триває робота по укладанню тристоронніх договорів з санаторіями. Сезон оздоровлення буде розпочато у травні місяці.

Крім того за рахунок коштів місцевого бюджету планується надати санаторно-курортне лікування постраждалим внаслідок ЧК 1, 2 категорії та дружинам померлих постраждалих внаслідок ЧК, смерть яких пов’язана  з ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС -   20 осіб на загальну суму 161,2 тис. грн.;  учасникам бойових дій  на території інших країн та особам з інвалідністю внаслідок війни  у яких поранення або захворювання пов’язані з виконанням військової служби при перебуванні в країнах де велись бойові дії -   10 осіб на загальну  суму 80,5 тис,грн.

По всім питанням з оздоровлення звертатися в кабінет № 32 УСЗН Покровської міської ради ( вул. Поштова, 22), тел. 2-06-88.

Назад до розділу

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

54,55%

9,09%

18,18%

18,18%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

КП "Покровськтепломережа" повідомляє про намір встановити нові тарифи

Діючі тарифи на теплову енергію були встановлені Красноармійською міською радою у 2008 році і відтоді змінювались НКРЕКП шляхом коригування лише окремих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни.

eye

28

Новини

10 серпня 2020 15:10

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Метою програми є відновлення або посилення ділової активності, зниження напруги на ринку праці та забезпечення розвитку секторів економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

eye

58

Новини

10 серпня 2020 14:15

Початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області

Покровська міська рада Донецької області оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Донецької області.

eye

54

Новини

07 серпня 2020 14:22

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію