Як отримати грошову компенсацію на придбання житла для сімей загиблих учасників Революції Гідності та учасників Революції Гідності, які отримали інвалідність

11.04.2019 13:56

Для роз'яснення порядку отримання грошової компенсації на вирішення житлових питань учасників Революції Гідності, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 р. № 206, Мінсоцполітики спільно з ГО «Юридична сотня» розробили відповідну інфографіку для осіб, які претендують на отримання грошової компенсації.

Ознайомитися з вимогами, переліком необхідних документів, порядком звернення за грошовою компенсацією, а також із формулою розрахунку її розміру Ви можете перейшовши за цим посиланням: https://www.msp.gov.ua/files/206.pdf?fbclid=IwAR3EanFhsig2u87k-U4XYNM3Ilyu909vFLuJEgcuTK64nGSVeXaXWCJSA3U