ПЛАТНИК ПОДАТКІВ МОЖЕ ВІДПРАВЛЯТИ ЕЛЕКТРОННУ ЗВІТНІСТЬ ПОВТОРНО ПРОТЯГОМ ДНЯ

31.10.2018 18:01

Податкова

Обмежень щодо надсилання платником податків протягом одного дня декількох звітних документів в електронному вигляді за різними податковими деклараціями, розрахунками немає.

Платник податків має право повторно відправляти податкові декларації у разі виправлення помилок до закінчення граничного строку подання декларації, вказавши при цьому тип документа «звітний новий».

Якщо платник податків надіслав до органів фіскальної служби кілька примірників одного податкового документа (у разі виправлення, неотримання першої квитанції тощо), то оригіналом вважається електронний документ, надісланий останнім до закінчення граничного терміну встановленого законодавством для подання податкової звітності за умови, що його було сформовано правильно, прийнято до бази даних контролюючого органу та платнику податків надійшла про це друга квитанція.

При відправленні електронних документів платник податків самостійно визначає кінцевий термін їх відправлення, враховуючи при цьому час на своєчасну доставку документів у разі можливого пошкодження телекомунікаційного зв’язку або ненадходження першої квитанції.

Більш детально з цим роз’ясненням можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (категорія 135.03)