ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ

31.10.2018 17:54

Податкова

Приватне підприємство хоче скористатися сервісом «Інформаційне повідомлення про заборгованість з податків, зборів (обов’язкових платежів)» Чи буде офіційною ця інформація?

Державною фіскальною службою України запроваджено он-лайн електронний податковий сервіс «Інформаційне повідомлення про заборгованість з податків, зборів (обов’язкових платежів)» (далі — інформаційне повідомлення). Платники податків, які здійснюють подання податкових декларацій в електронній формі за допомогою засобів електронного зв’язку та з використанням електронного цифрового підпису, можуть щомісяця дізнаватися про наявність податкового боргу зі статусом новоствореного та про динамічні зміни такого боргу в сторону збільшення/зменшення. Функціонування такої послуги забезпечується шляхом розсилки інформаційною системою ДФС (центрального рівня) каналами сучасних інформаційних технологій інформаційного повідомлення за уніфікованою формою на електронну скриньку платника податків. Інформаційне повідомлення має виключно інформативний характер. У разі виникнення сумнівів щодо стану розрахунків з бюджетом платник податків може звернутися до контролюючого органу для проведення звірки даних, наведених в інформаційному повідомленні.