ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ З РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН В КРАСНОАРМІЙСЬКІЙ ОДПІ ГУ ДФС У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА СІЧЕНЬ - ЛИПЕНЬ 2016 РОКУ

31.10.2018 17:19

Податкова

Робота зі зверненнями громадян — важлива складова у діяльності фіскальної служби. У такий спосіб забезпечується зворотний зв’язок із громадскістю. На сьогодні основне завдання — забезпечити кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявника.

В умовах нестабільної економічної ситуації в регіоні важливо почути кожного, хто звертається до нас з проблемами, пропозиціями та повідомленнями про правопорушення в сфері податкового законодавства.
Найважливішим заходом по забезпеченню законності та дисципліни в державному управлінні є право громадян на звернення до державних органів влади, органи місцевого самоврядування, на підприємства, організації різних форм власності, громадські об’єднання.
Так за січень- липень поточного року до Красноармійської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Донецькій області надійшло 22 звернення від громадян. Це на 1 звернення менше, ніж за відповідний період минулого року. У складі письмових звернень 2 колективних від 55 громадян.
Із загальної кількості звернень, що надійшли на розгляд до інспекції є питання, стосовно ухилення від сплати податків — 6(або 0,3%),податкова звітність −3( або 0,1%), контрольно-перевірочна робота — 6 (або 0,3 %), податок на доходи фізичних осіб — 1 ( або 0,05%), плата за землю — 1 (або 0,05%), інші — 5 ( або 0,2%).
Основні питання, з якими зазначені категорії громадян звертались до інспекції — це сплата єдиного соціального внеску, інформування про ухилення від оподаткування деякими суб’єктами господарювання тощо.
Усі звернення громадян розглянуто у законодавчо встановлені терміни: на 15 звернень надано відповідні роз`яснення, 1 звернення повернуто авторові відповідно до статей 7 Закону України «Про звернення громадян»., 2 звернення переадресовано за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян», 4 звернення на виконанні.
Порушень термінів надання відповідей на звернення громадян за звітний період не встановлено.