ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ ПЛАТНИКАМИ В ПОКРОВСЬКІЙ ОДПІ

28.10.2018 16:15

Податкова

Днями до Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецької області завітали учні 9-го класу Навчально-виховного комплексу № 1 м. Покровська, щоб ознайомитися з роботою Центру обслуговування платників, та дізнатися більше про податки та сучасну модель фіскальної служби.

Працівники інспекції привітно зустріли майбутніх платників податків та розповіли їм про функції фіскальних органів, роботу ЦОП, Електронний кабінет платника та сервіси, за допомогою яких в режимі реального часу платники та громадяни можуть обмінуватись інформацією з податковими органами та знайти необхідну для себе інформацію, не виходячи з дому. Школярі зацікавились можливістю отримання електронного цифрового підпису, межами його практичного застосування, та запитували про це державних службовців.

Підлітки мали змогу й переглянути відеоролики, які транслюються в Центрі обслуговування платників. Особливо їм сподобався проморолик про Україну та ДФС, який транслювався під час відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій (ІОТА).

Запропонований фахівцями ОДПІ екскурс по Центру обслуговування платників виявився для учнів не тільки змістовним, я ще й корисним, — вони не тільки дізналися для себе багато нового, а й отримали самостійно свою першу адміністративну послугу від ДФС — «Видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер особової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків» на підставі паспорту громадянина України, який їм видано з 14 років.

Школярі пообіцяли розповісти своїм друзям про свої враження від спілкування з фіскалами, та необхідність внесення змін до інформаційних даних Державного реєстру фізичних осіб — платників податків у зв’язку з отриманням паспорту громадянина України. А працівники інспекції, у свою чергу, запропонували підліткам отримати вищу освіту в університеті державної фіскальної служби України та виявили сподівання побачити їх у якості своїх колег.

«Мета таких заходів — формування у дітей розуміння ролі, значення та місця податків у житті держави і суспільства, та усвідомлення того, що сплата податків забезпечує соціальний захист громадян України», — зазначила начальник управління обслуговування платників Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецької області Олена Горбань.