ПОКРОВСЬКА ОДПІ В ПІДТРИМКУ ТА ЗА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ

28.10.2018 16:15

Податкова

В рамках запланованих заходів, направлених на підтримку малого бізнесу, заступник начальника відділу з надання адміністративних послуг платникам податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Наталія Артюхова прийняла участь у засіданні Центру розвитку підприємництва при Покровському міському центрі зайнятості Донецької області на тему «Грантові пропозиції для розвитку підприємництва».

На зустрічі були також присутні представники інших державних структур (Покровської міської ради, Покровської райдержадміністрації, Красноармійського об’єднаного управління пенсійного фонду України, Донецького міського центру зайнятості), АТ «Ощадбанк», громадських організацій («Ліга ділових жінок», «Захист інвалідів»), а також діючі підприємці та безробітні, які мають намір зайнятись підприємницькою діяльністю.

Метою заходу стало інформування громадян щодо умов розвитку підприємницьких ініціатив та самозайнятості населення шляхом впровадження новітніх інноваційних проектів для підтримки та розвитку малого бізнесу у місті Покровськ. Обговорювались питання створення робочих місць суб’єктами господарської діяльності для працевлаштування безробітних з подальшою компенсацією фактичних витрат роботодавця у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Під час засідання Наталія Артюхова надала підприємцям та особам, які мають наміри щодо відкриття власної справи, корисну інформацію з питань оподаткування, конструктивні відповіді на їх запитання та побажала натхнення у реалізації власних задумів та ініціатив.