ДІАЛОГ З МАЙБУТНІМИ ПЛАТНИКАМИ – ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ РОБОТИ ПОКРОВСЬКОЇ ОДПІ

28.10.2018 15:58

Податкова

За доброю традицією керівництво Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області вже певний час піклується вихованцями Центру допомоги дітям «Отчий дом» міста Покровська та відвідує їх.

Але на цей раз податківці запросили вихованців закладу до Центру обслуговування платників Покровської ОДПІ з метою поглиблення знань школярів у податковій сфері заради становлення їх як відповідальних, гідних громадян. Зустріч провела заступник начальника — начальник Ясинуватсько-Авдіївського відділення Наталія Кононіхіна, приводом якої стало проведення Всеукраїнського тижня права.

Гості мали можливість ознайомились з роботою Центру обслуговування платників, з електронними інформаційними ресурсами ДФС України.

Працівники Покровської ОДПІ продемонстрували вихованцям закладу слайди, які в доступній формі дають уявлення про фіскальну службу України, висвітлюють права та обов’язки платників податків, передбачені Конституцією та Податковим кодексом України.

Під час заходу підлітки дізнались про важливість сплати податків і про те, що саме повнота та своєчасність наповнення державної скарбниці є запорукою добробуту держави і суспільства.

Майбутніх платників податків особливо зацікавили питання реєстрації підприємницької діяльності, адже деякі з них планують стати підприємцями, чесно працювати і сумлінно виконувати свій громадянський обов’язок по сплаті податків.

Наприкінці зустрічі Наталія Кононіхіна підкреслила важливість виховання податкової культури у дітей з шкільних років, побажала юним гостям підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.