КОЛИ НАСТАЮТЬ ГРАНИЧНІ СТРОКИ ПОДАННЯ ПОДАТКОВОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ

28.10.2018 15:16

Податкова

Покровська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області звертають увагу, що фізичні особи — підприємці (крім тих, що обрали спрощену систему оподаткування) подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи. Останній день подання податкової декларації за 2017 рік — 09 лютого 2018 року.

Фізичні особи, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця за її рішенням, подають податкову декларацію за останній базовий податковий (звітний) період, в якій відображаються виключно доходи від проведення підприємницької діяльності, протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності. У разі проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця за її рішенням останнім базовим податковим (звітним) періодом є період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності).

Спеціалісти наголошують, що для громадян та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність і для тих, які зобов’язані подати декларацію, декларація подається до 1 травня року, що настає за звітним. Граничний термін подання податкової декларації за 2017 рік — 02 травня 2018 року.

Громадяни, які мають право на податкову знижку, подають податкову декларацію по 31 грудня (включно) наступного за звітним. Платники податку-резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, подають декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.