ІНТЕРВ’Ю ЗАСТУПНИКА НАЧАЛЬНИКА-НАЧАЛЬНИКА ЯСИНУВАТСЬКО-АВДІЇВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОКРОВСЬКОЇ ОДПІ ДЛЯ МІСЦЕВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ

28.10.2018 09:21

Податкова

Звертаючи увагу на свою актуальність, кампанія "Декларування доходів громадян - 2018" стала темою інтерв'ю, днями наданого журналістам телекомпанії "Орбіта" заступником начальника - начальником Ясинуватсько – Авдіївського відділення Покровської ОДПІ ГУ ДФС в Донецькій області Наталією Кононіхіною.

Перш за все Наталія Миколаївна розповіла, хто зобов’язаний подати декларацію, які способи та терміни подання податкової декларації, та які види доходів підлягають обов’язковому декларуванню.

Заступник начальника, зазначила, що станом на поточну дату свій конституційний обов'язок щодо декларування минулорічних доходів виконали 1679 громадян, задекларувавши 29440,6 тис.грн доходів, з яких нараховано понад 1152,1 тис.грн податку на доходи фізичних осіб і 241,6 тис. грн військового збору.

Наталія Кононіхіна звернула увагу, що декларація про майновий стан і доходи за минулий рік подається до 1 травня 2018 року в податкову інспекцію за місцем реєстрації. Сплатити податок на доходи фізичних осіб і військовий збір з задекларованих доходів необхідно до 1 серпня поточного року. Громадяни, які мають право на отримання податкової знижки, реалізувати його зможуть до 29 грудня 2018 року включно.

«У наш час, в епоху бурхливого розвитку інформаційних технологій, декларацію можна подати в електронному вигляді, засобами електронного зв’язку. Даний спосіб є надзвичайно зручним, так як не вимагає додаткового часу, для того щоб відвідати податкову. Декларація заповнюється на сайті Державної фіскальної служби України та підписується електронним цифровим підписом» - розповіла Наталія Миколаївна. Кому такий спосіб не підходить, можна звернутися до Центрів обслуговування платників, які функціонують не тільки в робочі дні, а і по суботах з 9-00 до 13-00. У Центрах обслуговування платників завжди можна отримати кваліфіковану допомогу у заповненні декларації.