З 14 по 16 липня спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі змогли відновити електропостачання 11 населених пунктів. Завдяки цьому світло повернулося у майже 21 тисячу осель, постраждалих внаслідок постійних обстрілів регіону. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе задля відновлення електропостачання області, щойно це стає можливим та військові надають дозвіл на проведення робіт.
За останні три доби фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося з дозволу військових низки пошкоджень мереж після обстрілів та відремонтувати їх. Знову зі світлом жителі 11 населених пунктів прифронтової Донеччини, а це 20 843 оселі.
Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 1240 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Робота енергетиків так само залишається небезпечною: за інформацією очільника регіону Вадима Філашкіна тільки за останню добу ворог 30 разів обстріляв населені пункти області.
Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережісторінка компанії у FacebookТакож можна звернутися до кол-центру: +38 (063/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!
ДОВІДКА
ДТЕК Мережірозвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,1 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.
Група ДТЕКнайбільший приватний інвестор в енергетичний сектор України, що налічує 55 000 працівників та понад 12 мільярдів євро капіталу, інвестованого з 2005 року.
Наші підприємства генерують електроенергію на вітрових, сонячних та теплових електростанціях; розподіляють і постачають електроенергію кінцевим споживачам; видобувають природний газ і вугілля; торгують енергетичними ресурсами на українських та закордонних ринках; надають енергетичні послуги для домогосподарств і бізнесу.
Протягом останніх 20 років Група ДТЕК зросла до національного енергетичного лідера і сьогодні трансформується в пан’європейський бізнес у галузі чистої енергії.
З початку повномасштабного вторгнення в Україну в 2022 році Група ДТЕК відновила електропостачання для понад 17 мільйонів споживачів у регіонах, постраждалих від бойових дій.
Група ДТЕК на 100% належить SCM Holdings. Кінцевим бенефіціаром і єдиним акціонером є Рінат Ахметов, бізнесмен і меценат.