15 липня Україна вшановує День Української Державності — день спадкоємності традицій, державницького духу та єдності нації.
З нагоди цієї дати начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк нагородив 20 військовослужбовців 25-ї окремої повітрянодесантної бригади пам?ятною відзнакою «За оборону міста Покровськ».
Цією відзнакою вшановують тих, хто безпосередньо бере участь у заходах із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддано виконує бойові завдання, захищає безпеку громадян і зміцнює обороноздатність громади.
«Ваша відвага, незламність і готовність боронити кожен метр нашої землі — це приклад справжнього патріотизму. Від імені всієї громади щиро дякую вам за мужність і самопожертву. Завдяки вам Покровськ тримається, живе й бореться», — зазначив Сергій Добряк.
25 ОПДБр - це елітний підрозділ Збройних Сил України, який відзначається високою професійністю, мужністю та відданістю своїй справі. Завдяки своєму бойовому досвіду та значущому внеску у захист України, бригада заслужено набула репутацію одного з найкращих військових підрозділів країни.
Січеславці на сьогодні є однією з найбільш боєздатних бригад – і завдяки досвіду, і завдяки активному використанню новітніх технологій. Січеславці пройшли пекло 2022 року, брали участь у звільненні Харківщини. З грудня 2023 року стримують ворога під Покровськом.