• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Життєві ситуації — фахові рішення: у Дніпрі відбувся правовий прийом для ВПО

eye

191

22.05.2025 14:40

Новини громад

img

У складні часи прості відповіді на складні питання мають особливу цінність. Саме за ними сьогодні до гуманітарного хабу «Ми - Донеччина» Покровської МВА зверталися жителі Покровської громади, які перебувають у Дніпрі.

У хабі працював юрист Міжнародного комітету порятунку (IRC), надаючи безоплатні консультації з актуальних правових питань. Понад 10 осіб отримали індивідуальні правові поради, ділячись особистими історіями та життєвими труднощами.

Тематика звернень охоплювала:

— компенсацію за зруйноване чи пошкоджене житло;
— відновлення втрачених документів;
— оформлення та отримання соціальних виплат;
— спадкування в умовах воєнного стану;
— підтвердження статусу ВПО;
— питання перетину кордону.

Фахівець надавав чіткі відповіді, роз’яснював алгоритми дій і допомагав зорієнтуватися у зміненому законодавстві.

Такі консультації — це не лише про юридичну допомогу. Це — про підтримку, турботу та впевненість у тому, що в будь-якій ситуації можна знайти шлях і рішення.

Разом ми сильні. Разом — впораємось!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Терор Покровської громади триває: ворожі обстріли російських військ забрали життя трьох жителів

01.08.2025 року об 11:00 з боку російських окупаційних військ відбувся обстріл (тип озброєння встановлюється) західної частини м.Покровськ.

eye

33

Новини громад

02 серпня 2025 09:20

Збережено та адаптовано: відділення денного перебування Територіального центру продовжує роботу

Попри вимушену евакуацію, відділення денного перебування Покровського Терцентру соціального обслуговування не лише зберегло свою діяльність, а й адаптувалося до нових умов, працюючи у змішаному форматі.

eye

61

Новини громад

01 серпня 2025 16:30

Як дитині, яка повернулася з ТОТ чи депортації, отримати підйомну допомогу

Діти, які повернулися з тимчасово окупованих територій або депортації, можуть отримати підйомну допомогу від держави. Йдеться про 50 тисяч гривень на кожну дитину.

eye

55

Новини громад

01 серпня 2025 16:11

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію