• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Тренер Покровської громади провів майстер-клас для представників спортивної спільноти Донеччини

eye

82

09.04.2025 15:10

Новини громад

img

Всесвітньому дню здоров’я присвятили обласний спортивний захід, що відбувся 7 квітня за ініціативи Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Семінар-тренінг щодо реалізації соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України» та проведення змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зібрав понад 30 представників спортивної спільноти Донеччини. Участь у ньому взяли керівники ДЮСШ міста Покровськ Юркін Ігор та ПМЦФЗН «Спорт для всіх» Олег Юркин. 

Одним з яскравих епізодів заходу став майстер-клас з регбі-5, який провели представники Федерації регбі Донецької області Ігор Юркін і Володимир Лисенко. До нього долучилися керівники місцевих центрів «Спорт для всіх», координатори «Активних парків» та координатори, що опікуються проведенням змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». 

Ігор Юркін розповів про історію регбі та ознайомив учасників з теоретичною частиною. Далі почалося відпрацювання технічних елементів, а вже потім кожен охочий зміг зіграти за правилами регбі-5 зі стрічками. Майстер-клас вийшов дуже змістовним та емоційним. 

«Під час майстер-класу учасники дізналися про базові правила гри, методи підготовки команд та практичні вправи, які можна впроваджувати вже сьогодні. Регбі-5 - це динамічна, безконтактна гра, яка ідеально підходить для шкільного спорту та популяризації активного способу життя», - зазначив Ігор Юркін.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Минула доба у Покровській ТГ пройшла без жертв, але з руйнуваннями житлової інфраструктури

15 квітня о 08.00 з боку російських окупаційних військ відбувся ворожий обстріл с.Гришине, внаслідок чого частково пошкоджено приватний будинок. Інформація щодо постраждалих не надходила.

eye

4

Новини громад

16 квітня 2025 09:20

Актуалізація земельних даних: важливий етап для оформлення прав власності та користування

Наразі територія Покровської громади частково знаходиться на лінії бойового зіткнення та віднесена до зони активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси.

eye

4

Новини громад

15 квітня 2025 17:25

Комунальні служби Покровської громади проводять заміну внутрішніх мереж

Під дзижчання дронів, але з вірою у перемогу, фахівці КП «Покровськтепломережа» вже розпочали підготовчі роботи до наступного опалювального сезону.

eye

41

Новини громад

15 квітня 2025 15:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію