Начальник відділу освіти Покровської міської ради Любов Воротинцева взяла участь у дводенній панельній дискусії «Освітнє партнерство в дії», що проходила 27–28 березня 2025 року в Києві.
Захід відбувся у навчальному корпусі Маріупольського державного університету під головуванням начальника Донецької обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна за підтримки Міністерства освіти і науки України.
До дискусії долучилися керівники органів управління освітою територіальних громад, військових і військово-цивільних адміністрацій. Учасники обговорювали шляхи збереження та розвитку освітньої сфери в умовах воєнного стану через партнерство державних структур, освітніх закладів, громадських та міжнародних організацій.
У своєму виступі Любов Воротинцева поділилася досвідом організації дистанційного навчання в Покровській громаді. Вона акцентувала увагу на ефективності використання платформи Microsoft Teams, яка стала ключовим інструментом для забезпечення освітнього процесу та комунікації між керівниками закладів освіти.
Завдяки комплексному підходу та залученню сучасних технологій Покровська громада змогла зберегти високий рівень залучення дітей до навчання, попри надскладні умови воєнного стану.
Окремо Любов Іванівна відзначила успіхи учнів та педагогів громади у всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Незважаючи на виклики війни, вони продовжують здобувати перемоги, що свідчить про високий професіоналізм педагогічних кадрів і їхню готовність працювати на результат.
«Ми впевнені, що промінне світло української освіти неодмінно переможе темряву війни!» – підсумувала Любов Воротинцева.