• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Турбота без меж: від БФ «Крапка Відліку» надійшла чергова гуманітарна допомога

eye

172

26.03.2025 11:45

Новини громад

img

Днями благодійний фонд «Крапка Відліку», головою якого є Юля Сокол, спільно з міжнародною організацією «Samaritan’s Purse», доставили до гуманітарного хабу «Ми-Донеччина» Покровської МВА, що діє на базі УСЗН у місті Дніпро, продуктові набори.

У рамках гуманітарної місії, яку вже третій рік поспіль здійснює надійна партнерка Покровської МВА Юля Сокол, 1600 пакунків з харчовими продуктами отримають ВПО з Покровської громади, які перемістилися на Дніпровщину. Також допомогу було доставлено до спільнот людей з інвалідністю, які релокувалися до Добропільської громади.

Пакунки містять необхідні продукти для повноцінного харчування. Зокрема, олію, макаронні вироби, манку, горох, пшеничну крупу, вівсяні пластівці, кукурудзяну крупу, тушковану курку, консервовану квасолю та сіль.

Завдяки таким небайдужим людям та міжнародним партнерам допомога продовжує надходити до тих, хто її найбільше потребує.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Зі шаною до живих свідків історії: представники Ради ветеранів та УСЗН Покровська відвідали дітей війни

Сьогодні, 8 травня, ми схиляємо голови перед подвигом тих, хто боровся з нацизмом, хто віддав своє життя за свободу і мир. Особливу шану висловлюємо ветеранам та дітям війни — тим, хто пережив найстрашніші роки ХХ століття і продовжив жити, працювати та з

eye

43

Новини громад

08 травня 2025 15:05

Керівники Покровської громади долучились до вшанування пам`яті загиблих героїв у Івано-Франківську

Триває робочий візит до Івано-Франківська начальника Покровської МВА Сергія Добряка разом та заступника очільника громади Олексія Стебеля. Керівники беруть участь в урочистостях з нагоди 363-ї річниці від дня заснування міста

eye

43

Новини громад

08 травня 2025 14:00

Вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні в Кропивницькому: символ єдності та вдячності

8 травня в Кропивницькому відбувся захід з вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

eye

44

Новини громад

08 травня 2025 12:20

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію