• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Засідання фокус-групи у гуманітарному хабі “Ми – Донеччина” Покровської МВА: дослідження економічних та соціальних викликів для ВПО

eye

186

18.03.2025 12:30

Новини громад

img

Днями у гуманітарному хабі “Ми – Донеччина” Покровської МВА відбулося засідання фокус-групи, спрямоване на дослідження економічних та соціальних викликів, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи.

Засідання провели представники Міжнародного комітету порятунку, які вже неодноразово організовували різноманітні заняття, спрямовані на підтримку психологічного та ментального здоров’я мешканців Покровської громади.

Основними завданнями цього фокус-групового дослідження були:
- виявлення основних проблем та потреб ВПО під час їх інтеграції в нове середовище;
- аналіз того, як органи влади реагують на потреби переселенців та надають підтримку в процесі інтеграції;
- визначення основних підходів до реалізації прав переселенців у різних сферах життя.

«Це була чудова можливість поділитися нашими проблемами та побажаннями. Ми сподіваємось, що наші слова допоможуть знайти шляхи для полегшення адаптації на новому місці та забезпечення наших прав як переселенців», – зазначають учасники. 

Це важливий крок до того, щоб максимально сприяти інтеграції ВПО в нові умови життя та створити підтримку, яка відповідає їхнім потребам.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Людяність у дії: підтримка евакуйованих мешканців Покровської громади в Дніпрі

В умовах скрути, яку принесла війна, здатність залишатися милосердними та простягати руку допомоги тим, хто цього найбільше потребує, є справжньою ознакою людяності.

eye

38

Новини громад

09 травня 2025 12:35

Покровський спортивно-молодіжний центр: оновлено експозицію музею сучасної війни

З початку роботи Покровського спортивно-молодіжного центру у Дніпрі тут діє унікальна ініціатива - аматорський музей сучасної війни. Його експозиція створена завдяки зусиллям активної молоді з Покровської громади.

eye

37

Новини громад

09 травня 2025 11:55

До Дня Європи: у Покровській центральній бібліотеці — виставка «Відкриваємо Європу разом»

9 травня — День Європи — важлива дата, відзначення якої нашою країною ще раз підкреслює європейський вибір України та її спільну культурну і ціннісну ідентичність із країнами Європейського Союзу.

eye

38

Новини громад

09 травня 2025 11:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію