ПЛАТНИКАМИ ДОНЕЧЧИНИ СПРЯМОВАНО НА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БІЛЬШЕ 5 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ ЄСВ

26.10.2018 19:54

Податкова

За дев’ять місяців 2018 року до бюджету Донецької області надійшло 5 млрд 239 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше минулорічних показників на 672,7 млн гривень. Лише за вересень платниками Донеччини сплачено 577,4 млн грн єдиного внеску.

Повна виплата заробітної плати та сплата єдиного соціального внеску – обов’язок кожного працедавця, тому фіскальними органами Донеччини постійно проводиться комплекс заходів з легалізації трудових доходів громадян.

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що особа, яка працює нелегально, не має змоги відстояти свої права у судах у разі конфлікту з роботодавцем, позбавлена законодавчого захисту та залежить від роботодавця, його дій по відношенню до працівників. А головне - зарплата «в конвертах» позбавляє громадян страхового стажу, необхідного для отримання пенсії.

Фіскальна служба Донеччини акцентує увагу, що саме єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадянам тощо. Тому в черговий раз закликаємо працедавців регіону сумлінно ставитись до виконання своїх конституційних обов’язків – своєчасно та в повному обсязі сплачувати податкові зобов’язання.