У Кропивницькому фахівчиня Покровського міського центру соціальних служб Донецької області Оксана Шевченко провела захід для дітей Покровської громади на тему “Підліток та протиправна поведінка”.
Під час заходу фахівець ознайомила підлітків із поняттям протиправної поведінки, її наслідками для самих дітей та для суспільства в цілому. Окрему увагу було приділено важливості відповідальної поведінки та усвідомлення наслідків своїх вчинків. Діти отримали корисну інформацію про те, як уникати правопорушень і, у разі потреби, вчасно шукати допомогу.
Захід мав на меті допомогти підліткам усвідомити важливість дотримання закону, навчитися оцінювати ризики своєї поведінки та розуміти, як діяти в складних життєвих ситуаціях.
«Ми намагаємося донести до підлітків важливість обдуманих рішень та відповідальності за свої вчинки. Важливо, щоб вони знали, як оцінювати ризики своєї поведінки та вчасно звертатися за допомогою, якщо виникнуть складні ситуації», — зазначила Оксана Шевченко, керівниця Служби соціальної роботи в громаді.
Підлітки активно брали участь в обговореннях, що позитивно вплинуло на формування у них критичного мислення та відповідальності за свої вчинки.