• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Обстріли Покровської ТГ посилюються: ворог активно нищить житлову забудову

eye

39

22.02.2025 09:30

Новини громад

img

21 лютого близько 05:00 ранку ворог здійснив 2 обстріли (тип озброєння встановлюється) центральної частини Покровська, в результаті яких зруйновано приватний будинок, пошкоджено дві дев'ятиповерхівки та комерційну будівлю. Інформація щодо постраждалих не надходила.

Близько 16:30 було атаковано м. Родинське. Внаслідок обстрілу пошкоджено близько 10 приватних домоволодінь у центральній частині міста. 

О 16:43  до м. Родинське ДСНС здійснили виїзд на пожежу, яка відбулася за однією з адрес після обстрілу. Горіли дві господарчі споруди площею 15 м кв. Ліквідація пожежі відбулась о 17:13. Без постраждалих.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Питання забезпечення житлом ВПО, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України: підсумки роботи комісії

У Покровській громаді відбулося чергове засідання комісії Покровської міської військової адміністрації з розгляду звернень щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення внутрішньо переміщених осіб.

eye

73

Новини громад

22 лютого 2025 11:45

Тренінг з підвищення потенціалу: “Встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни цивільним особам”

20 лютого спеціалісти УСЗН взяли участь у тренінгу з підвищення потенціалу на тему: “Встановлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни цивільним особам”.

eye

57

Новини громад

22 лютого 2025 11:15

Обстріли Покровської ТГ посилюються: ворог активно нищить житлову забудову

21 лютого близько 05:00 ранку ворог здійснив 2 обстріли (тип озброєння встановлюється) центральної частини Покровська,

eye

39

Новини громад

22 лютого 2025 09:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію