101 БЕЗРОБІТНИЙ КРАСНОАРМІЙСЬКОГО МЦЗ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У АКЦІЇ З БЛАГОУСТРОЮ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

26.10.2018 19:41

Центр зайнятості

З 01 квітня по 06 травня 2016 року в Україні проводиться всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля». До цієї акції активно приєдналися фахівці Красноармійського міського центру зайнятості, які разом з органами місцевого самоврядування та роботодавцями залучають громадян, які перебувають на обліку в Красноармійському міському центрі зайнятості, до участі у прибиранні територій населених пунктів.

Фахівці центру зайнятості на семінарах та на індивідуальних прийомах доводять до відома безробітних громадян інформацію про проведення всеукраїнської акції з благоустрою. Усі безробітні з розумінням та ентузіазмом поставились до пропозиції та активно долучилися до роботи.
Станом на 15 квітня 2016 року в акції з благоустрою «За чисте довкілля» взяли участь 101 безробітний громадянин міста Красноармійська та 11 селищних та сільських рад Красноармійського району.
Найбільшу можливість тимчасової зайнятості надали такі підприємства, як Комунальне підприємство «Управління міського господарства», на якому в квітні працювало 10 осіб, Шевченківська сільська рада — працювало 6 осіб, Сергіївська сілька рада — працювало 3 особи.
Не залишилися осторонь і приватні підприємці. Так за власні кошти організували роботи з приведення до ладу території приватні підприємці Придатко В. В., Яструбенко А. В. та Щербінка О. В., які прийняли на тимчасові роботи 18 безробітних.
Безробітні були задіяні в прибиранні території міста, благоустрою паркової зони, територій сільських та селищних рад.
Акція з благоустрою «За чисте довкілля» продовжується, а тому роботи з прибирання населених пунктів тривають.

Директор Красноармійського
міського центру зайнятості М.І.Толмачов