Під обстрілами, ризикуючи власним життям, Олег Леонтьєв знову вирушив у небезпечний рейс. Цієї суботи йому вдалося вивезти ще дев’ятьох місцевих жителів, які залишалися в прифронтовому Покровську.
Люди виїжджали зі сльозами на очах – сльозами болю від прощання з рідним містом, сльозами полегшення після тривалого напруження та страху. Евакуація в таких умовах – це не просто виїзд із зони бойових дій. Це боротьба за кожне життя.
Важливо, що крім самої евакуації, волонтер пропонує покровчанам тимчасовий прихисток. Записатись на евакуацію можна за телефоном: 0 (96) 840 41 02, Олег
Слід зазначити, що до волонтера звертаються не лише з проханнями вивезти дорослих цивільних мешканців, а й дітей.
Тож, якщо ви знаєте випадки переховування неповнолітніх в громаді, прохання, повідомити про це службу у справах неповнолітніх (066-561-07-60, 066-971-96-91), поліцію (102) або Покровську МВА: 0-800-300-101.