• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Міжнародна спільнота підтримує Покровськ: проєкт для ВПО реалізується на Закарпатті

eye

509

07.02.2025 13:30

Новини громад

img

Проєкт “Support to Ukrainian municipalities in providing comprehensive care to internally displaced populations affected by the intensification of military operations in eastern Ukraine” був реалізований ГО "Простір молоді" у співпраці з Fundacion «MUSOL» за фінансової підтримки FONS MALLORQUÍ DE SOLIDARITAT I COOPERACIÓ за ініціативи  Покровської МВА. Метою проєкту було покращення умов перебування та створення комфортних умов для розміщення нових внутрішньо переміщених осіб, що евакуювались до Хустського району Закарпатської області та перебувають на обліку в гуманітарному хабі «Єднання» Покровської міської військової адміністрації.

Згідно з умовами проєкту, був проведений частковий поточний ремонт місця компактного проживання ВПО — гуртожитку Нижньобистрівської гімназії в селі Противень Хустського району. У результаті проведених робіт було переплановано та відремонтовано чотири кімнати, що дозволило створити два блоки з двох кімнат, кожен з яких має повноцінний санвузол і душову кабіну. Ці зміни значно покращили умови для трьох сімей ВПО, які вже проживають у гуртожитку, та забезпечили можливість поселення ще однієї родини з трьох осіб, яку найближчим часом евакуюють із Покровська. 

Завдяки попереднім домовленостям між Покровською МВА та Fundacion MUSOL і ГО "Простір молоді" протягом 2025 року заплановані ще три таких заходи, спрямовані на покращення умов розміщення ВПО.

На сьогодні в МКП (місце компактного проживання) перебувають 105 внутрішньо переміщених осіб (36 родин) з Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької та Харківської областей України.

Реалізація цього проєкту стала можливою завдяки участі представника Покровської МВА Олега Фролова у Європейському форумі стійкості (EURESFO24). Покровська громада взяла участь у форумі в рамках меморандуму про співпрацю з Львівською міською радою, за сприяння Центру стратегічного планування і розвитку Львова КУ «Інститут міста».

Участь у форумі дозволила представити Покровську громаду, поінформувати учасників про сучасні виклики, що постали перед нею, та потреби, а також сприяла налагодженню контактів з потенційними партнерами. Це, своєю чергою, відкриває можливості для залучення необхідних ресурсів для подальшої реалізації проєктів громади.

Також завдяки представництву на форумі 31 липня 2024 Покровська міська територіальна громада стала членом міжнародній асоціації ICLEI як сторона, що прагне досягти відчутних покращень у глобальній стійкості шляхом об?єднання дій на місцевому рівні.

Завдяки міжнародній співпраці Покровська громада змогла не лише поліпшити умови для внутрішньо переміщених осіб, а й розвинути партнерства, які допоможуть у реалізації нових важливих соціальних ініціатив. Такі проєкти не лише забезпечують матеріальне покращення, але й гарантують розвиток та дають підтримку людям, які пережили важкі часи.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

До державного свята мешканці Донеччини розгорнули 50-метровий прапор України

З нагоди відзначення Дня прапора - державного символу України - у м.Дніпро відбувся урочистий захід, під час якого було розгорнуто 50-метрове полотно, що було евакуйовано з Покровська, як символ незламності та боротьби за справедливий мир.

eye

49

Новини громад

23 серпня 2025 10:09

У рамках співпраці між Покровською та Маріупольською громадами в Дніпрі відкрили Центр життєстійкості

Сьогодні у місті Дніпро за участю Міністра соціальної політики, сім’ї та України Дениса Улюткіна відбулося урочисте відкриття Центру життєстійкості – простору підтримки для жителів Донецької області, які були змушені покинути свої домівки через війну.

eye

96

Новини громад

22 серпня 2025 17:17

Масштабну акцію до 34-ї річниці Незалежності України планує провести ініціативна група проєкту «Ланцюг єдності».

Організатори акції закликають всіх українців за кордоном 24 серпня, в День Незалежності, о 19:00, вийти на центральні вулиці міст за межами України й взятися за руки, утворюючи живі ланцюги, як символ єдності нашого народу.

eye

53

Новини громад

22 серпня 2025 16:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію