• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Евакуйовані на захід України покровчани отримають продуктові набори

eye

376

11.12.2024 12:56

Новини громад

img

Покровська МВА продовжує вивчати потреби жителів громади. Дбати про тих, хто досі попри небезпеку залишається в місті, а також підтримувати родини, які знайшли прихисток в більш безпечних регіонах країни. 

Зокрема, вимушено переміщених осіб забезпечують гуманітарною допомогою, яка за сприянням гуманітарного штабу Покровської МВА продовжує надходити до громади. 

Черговий такий вантаж було розподілено під час засідання комісії, яка відбулась за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо. 

Присутні заслухали інформацію про надходження гуманітарної допомоги від ГО «Фонд «Якість життя» (м.Вишневе) та визначили механізм її передачі. 

З метою соціальної підтримки ВПО, які евакуювалися до Хустської територіальної громади з Покровського району, Бахмутської, Костянтинівської та Вугледарської громад Донецької області, допомогу у вигляді наборів харчових продуктів та медикаментів буде передано до гуманітарного хабу «Єднання».

«У нинішніх умовах війни кожен евакуйований житель нашої громади потребує уваги та підтримки. Ця допомога — наш спосіб показати, що громада завжди поруч, де б вони не перебували. На заході країни знайшли прихисток чимало мешканців Донеччини. Тож за можливістю намагаємось задовольняти їхні потреби.  Дякуємо всім нашим партнерам за цю гуманітарну підтримку», – зауважила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Гуманітарна підтримка для Покровської громади триває попри щоденні обстріли

Не зважаючи на постійні атаки ворога, гуманітарна допомога продовжує надходити до Покровської громади. Мешканці отримують продуктові набори, засоби гігієни, а також будівельні матеріали для термінової ліквідації наслідків обстрілів.

eye

12

Новини громад

06 червня 2025 16:36

«Емоції на піску»: як маленькі покровчани вчилися виражати почуття

Фахівці Покровського міського центру соціальних служб провели для маленьких покровчан захоплюючий арт-терапевтичний захід «Емоції на піску» у Кропивницькому.

eye

24

Новини громад

06 червня 2025 11:54

6 червня в Україні відзначають День журналіста

Сьогодні, коли Донеччина, зокрема і Покровська громада, залишається в епіцентрі війни, ваша робота — більше ніж просто фах. Ви тримаєте інформаційний фронт, зберігаючи історично важливі свідчення часу: чесне слово, правдивий кадр і голоси людей.

eye

25

Новини громад

06 червня 2025 10:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію