• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Соціальна підтримка сімей загиблих захисників: маємо почути кожного

eye

377

08.11.2024 19:10

Новини громад

img


7 листопада в місті Дніпро заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Олександр Шевченко провів робочу зустріч із членами родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України Покровської громади.

У заході також взяли участь начальник управління з питань ветеранської політики облдержадміністрації Артур Насібян, представники Покровської МВА, управління соціального захисту Покровської міської ради, Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, а також БФ «Право на захист».

Під час зустрічі учасники розглянули можливості забезпечення соціальних гарантій на регіональному та місцевому рівнях. Зокрема були надані детальні консультації щодо отримання психологічної підтримки, юридичної допомоги, а також послуг з навчання та професійної перекваліфікації в рамках актуальних програм Державного центру зайнятості для ветеранів, осіб з інвалідністю, отриманою внаслідок війни, та їхніх подружжів.

За підсумками зустрічі сторони домовилися про подальшу координацію зусиль для посилення підтримки сімей загиблих Героїв. Було визначено низку конкретних кроків, зокрема розробку спеціальних програм психологічної реабілітації, забезпечення безоплатного юридичного супроводу та розширення переліку послуг, що надаються членам сімей загиблих. 

Захід надав можливість не лише детально ознайомити присутніх із наявними можливостями допомоги, а й почути безпосередні відгуки, думки та пропозиції від членів родин, які потребують підтримки. 
Управління з питань ветеранської політики Донецької облдержадміністрації регулярно організовує зустрічі із членами родин загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Зазвичай, зустрічі проходять у форматі відкритого діалогу і плануються проводитись надалі.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Взаємодія громад сьогодення : візит представників Покровської МВА до Хустської громади

10–11 травня представники Покровської МВА відвідали Хустську громаду Закарпатської області. Захід відбувся в межах міжрегіонального партнерства, спрямованого на посилення співпраці громад, підтримку внутрішньо переміщених осіб та зміцнення партнерства.

eye

5

Новини громад

13 травня 2025 09:45

Ментальне здоров’я важливе: як подолати страх

Ментальне здоров’я – один з основних компонентів нашого благополуччя, і його підтримка є важливою в будь-якому віці.

eye

63

Новини громад

12 травня 2025 18:15

«Відкриті горизонти»: серед учнів Покровської громади відбувся науково-дослідницький конкурс

Школярі середньої ланки закладів освіти Покровської громади взяли участь у конкурсі учнівських науково-дослідницьких робіт «Відкриті горизонти».

eye

160

Новини громад

12 травня 2025 11:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію